Po 3 pkt do Górna!

Niedziela 15 kwiecień, Strzelec uda się na wyjazd do Górna, gdzie zmierzy się z drużyną Górnovi. Na wiosnę Biało-zieloni wygrali u siebie (na Knapach) 5:3. Obecnie drużyna Górnovi ma na swoim koncie 14 pkt co daję jej 16 pozycję w lidze, Strzelec na miejscu 11 z dorobkiem 23 pkt. Mamy nadzieję, że będzie podobnie jak na wiosnę i tym razem również to Strzelec zgarnie 3 pkt, chodź o nie na pewno nie będzie łatwo, czas na pierwsze punkty na wiosnę. A dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają juniorzy obu ekip, juniorzy Strzelca są na miejscu 7 (33pkt) po 18 meczach i tracą zaledwie 5 pkt do 4 miejsca, juniorzy Górnovi znajdują się na miejscu 15 (14pkt) po 19 meczach. Liczymy na punkty zarówno w drużynie seniorów jak i juniorów!
Wyjazd na mecz o godz. 10:50 z pod klubu.
Po zwycięstwo!!!