Zostań Sponsorem

Zostań Sponsorem naszego KLUBU !

Oferta sponsorska

Sponsorowanie sportu jest coraz bardziej popularne. Wpływa na ocieplenie wizerunku sponsora i pozwala dotrzeć do kibiców. Kibice, a zarazem konsumenci są przychylnie nastawieni do działań sponsoringowych. Odbierają je jako inicjatywę wspierającą ich drużynę oraz doceniają wkład sponsorów w rozwój sportu.

Klub Strzelec Dąbrowica jest na najlepszym etapie rozwoju aby związać się z partnerem biznesowym. Potencjał klubu, jego historia i plany dają ogromne szanse sponsorowi zaistnienia w świadomości kibiców sportowych.

Zaangażowanie w sponsoring w obszarze sportu może być tańsze, jeśli odpowiednio wcześnie zostanie przez niego zainicjowane. Z naszej strony możemy zagwarantować, że wszystkie środki przekazywane na klub w całości kierowane będą na wybrane przez Państwa cele, bez wykorzystywania ich na utrzymanie klubowych struktur np., księgowości czy zarządu. Tego typu koszty pokrywamy we własnym zakresie, a to oznacza, że z Państwa hojności korzystać będą wyłącznie zawodnicy klubu Strzelec Dąbrowica.

Każda forma współpracy będzie ustalana indywidualnie ze Sponsorem – zarówno zakres zaangażowania finansowego jak i korzyści wynikające ze współpracy z klubem.

Zawsze jesteśmy gotowi spotkać się celem przedstawienia szczegółów oferty. Zachęcamy do współpracy!

Zapewniamy, że nasz klub będzie godnie reprezentował Państwa Firmę.

W przypadku ustalenia szczegółów współpracy prosimy kontaktować się z prezesem klubu:
Stanisławem Ścipień–, tel: 663999 670
lub pod adresem e-mail;