DERBOWA INAUGURACJA!

GODZINA 17:00, STADION W DĄBROWICY, PIERWSZY MECZ W NOWYM SEZONIE...
Już w tę Niedzielę, nasi zawodnicy rozpoczną walkę o ligowe punkty. Z powodu pauzy zaczynamy sezon od 2 kolejki, nasz przeciwnik w swoim pierwszym spotkaniu zdobył 3 punkty wygrywając z drużyną Juniora Zakrzów 2:1. Nasz rywal to nie kto inny jak Wisan Skopanie, a więc to nie tylko mecz o 3 punkty, ale również o coś więcej niż 3 punkty..., o dominację w Gminie!
Oczywiście warto wspomnieć, że to będzie oficjalny debiut naszego trenera Krzysztofa Smykli, który odkąd rozpoczął pracę z zawodnikami nie miał możliwości zagrać oficjalnego meczu. Motywować na ten mecz nikogo nie trzeba, każdy zawodnik jak i kibic ma świadomość co to za pojedynek. Spodziewamy się sportowej rywalizacji z ogromnym nakładem walki.

Ostatni pojedynek pomiędzy zakończył się podziałem punktów między zespołami (1:1).

Sędziować będą:
Kazimierz Walski (sędzia główny), Ryszard Bogacz (sędzia liniowy) oraz Zbigniew Ordon (sędzia liniowy).

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW BIAŁO-ZIELONYCH DO GŁOSNEGO WSPARCIA Z TRYBUN!!!