3 kolejka!!!

Już jutro ekipa Strzelca na własnym boisku zmierzy się z drużyną Słowianina Grębów. Potyczki z drużyną Słowianina zawsze przynoszą kibicom mnóstwo emocjii, czy i tym razem będzie podobnie ? Dowiemy się tego jutro po 18:00. W minionym sezonie raz górą była drużyna Biało-zielonych wygrywając na własnym stadionie 2:1, niestety w rundzie rewanżowej Strzelec przegrał 3:1. Liczymy, że jutro to Strzelec będzie cieszył sie z 3 pkt! Start spotkania o godzinie 16:00, zbiórka zawodników w szatni o 15:00!!! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz! Dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają nasi juniorzy, ich przeciwnikiem będzie ,,beniaminek" okręgówki Płomień Chmielów. Start spotkania o 14:00! Zbiórka w szatni 13:00!!!