Autor:

Władkowski

Utworzono:

11.06.2018

Toczony w upalnej temperaturze nudnawy w pierwszych 45 minutach mecz nabrał tempa w drugiej połowie, a końcówka była już niezwykle emocjonująca. Padły w niej cztery gole i było więcej dogodny okazji strzeleckich niż przez wcześniejsze 75 minut. Goście wyszli na prowadzenie w 75' minucie gdy indywidualną akcję strzałem po długim rogu sfinalizował D.Laskowski. Podrażniony San wyrównał już po 3 minutach. Akcja braci Piętów zakończyła się wyłożeniem piłki B.Madejowi, który mocnym strzałem wpakował ją pod poprzeczkę. W 88' zawodnik Mokrzyszowa R.Rzepiela oddaje atomowy strzał z dystansu a piłka ląduje w okienku bramki gospodarzy. To jednak nie koniec bo w 90 minucie ponownie Madej tym razem sprytnym strzałem głową doprowadził do remisu. San Kłyżów - OKS Mokrzyszów 2:2 (0:0)

0:1 D.Laskowski 75', 1:1 B.Madej 78', 1:2 R.Rzepiela 88', 2:2 B.Madej 90